Nagrania uczestników XV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Z dużą przyjemnością prezentujemy nagrania konkursowe uczestników XV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku. Wszystkim gratulujemy udziału i pięknych prezentacji życząc zarazem jak największych sukcesów artystycznych.

Korzystając z okazji w imieniu organizatorów chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego przedsięwzięcia:

  • Uczniom za wspaniałe prezentacje konkursowe,
  • Nauczycielom za zmotywowanie swoich podopiecznych do podjęcia wysiłku uczestnictwa w konkursie,
  • Rodzicom za wsparcie,
  • Jurorom za trudną pracę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uczestnik / Zespół Kat. Szkoła Link do nagrania:
Matylda Mathauschek I Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej https://youtu.be/7a52Eu04XyY
Nikodem Gładkowski I Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie https://www.youtube.com/watch?v=8h13uEhiaUI
Liliana Pacholewicz I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu https://youtu.be/G97GpyLO0J0
Nikodem Hajda I PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA
I STOPNIA im. STANISŁAWA MONIUSZKI
https://youtu.be/l7LJWFXKEso
Karolina Pawlica I Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach https://youtu.be/aWmUYS1lsko
Szymon Gośliński I Zespół Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty https://youtu.be/yUsWmejfHFk
Jan Wieczorkowski I POSM I st im. Stanisława Moniuszki w Katowicach https://youtu.be/phbTCImSNH0
Lena Torba I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie https://www.youtube.com/watch?v=Fc8UxJx6ct0&t=79s
Emilia Nocoń I Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej https://youtu.be/9zLjIvmOl5o
Anastazja Rudawiec I Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej https://youtu.be/ztY5fiO7nu8
Amelia Szyszka I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Tarnowskich Górach https://www.youtube.com/watch?v=nCiIEEDLB9s
Alicja Witkowska I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Tarnowskich Górach https://www.youtube.com/watch?v=dwyVmpwXHs4
Bartosz Jakubiec I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej https://www.youtube.com/watch?v=9u4Iu94NzTU
Emilia Anbild I Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I St. im. St. Moniuszki w Katowicach https://youtu.be/56cOwhclciM
Hanna Józefara I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku https://youtu.be/m-LgnoBU680
Kamila Kloc I Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jeżowem https://youtu.be/1T2Iug9wjSk
Robert Henryk Marszałek I Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku https://youtu.be/TbU0ZR886UE
Jonasz Koprukowiak I Państwowa Szkoła Muzyczna I st Nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie https://youtu.be/mqIQwE3g-Uc
Milena Mazanik I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. F. Chopina we Wrocławiu https://youtu.be/kq11VKyxRVk
Maciej Żurawski I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim https://youtu.be/46GKcNrBPGE
Blanka JURKOWSKA I Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym https://youtu.be/6dIVcqvFgRE
Daria Morawik I Szkoła Muzyczna I Stopnia w Brzesku https://youtu.be/Dods_al5Dp0
Antonina Gaweł I Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach https://youtu.be/lBU6c6TR0V8
Maria Wójcikowska I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi https://www.youtube.com/watch?v=tmJn9cpe-2Q
Justyna Samborska I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego W Warszawie https://youtu.be/yOn39y-FQdA
Dorota Staś I Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej https://youtu.be/7kiuNat3Jh8
Zuzanna Sopata II Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Tymbarku https://youtu.be/kJt9V5C3NM4
Jakub Jaśkowski II Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Katowicach https://youtu.be/ygSlU6Z0tps
Jeremiasz Osuch II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Biłgoraju https://www.youtube.com/watch?v=hJFsI5Kn2zE
Natalia Szczerbaczewicz II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie https://youtu.be/K-tvRWCQivM
Iga Pranskeviciute II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie https://youtu.be/2H5kYwzn3Uk
Antonina Rajtar II Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie https://youtu.be/d_NNxHa2yEE
Kaja Piskorska II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie https://www.youtube.com/watch?v=YbB2rMRzVZE
Amelia Ćwiklińska II Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia https://youtu.be/wPz6NXxgU5U
Karol Kozubal II Prywatna Szkoła Muzyczna I st. Pro Musica w Krośnie https://youtu.be/cgcUQiIs7q0
Julia Wsułek II Szkoła Muzyczna I stopnia im. G.Bacewicz we Wrocławiu https://youtu.be/fYHi1FA4muA
Aleksandra Bury II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej https://www.youtube.com/watch?v=M95lj9G3P6E
Milena Halik II Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku https://youtu.be/hOkUoWnGM6E
Daria Dmitrowska II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku https://youtu.be/8X04McqD9pM
Milena Wielgus II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku https://youtu.be/nfEHaOYYg3E
Miłosz Kowalski II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu https://youtu.be/QcyG6u0-pdQ
Franciszek Barański II POSM I stopnia im. Emila Młynarskiego w Warszawie https://youtu.be/BC9Rzkdkf04
Piotr Napieracz II Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie https://youtu.be/0NRhu2VQYXw
Lidia Szymańska II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku Warmińskim https://www.youtube.com/watch?v=eLRtS026ojg
Pola Hayder II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Warszawie https://youtu.be/cfmWHMpGmCA
Antonina Kańtoch II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu https://youtu.be/429oJQJLGuw
Monika Marszałek II Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku https://youtu.be/KSB_TcD7y_w
Oliwier Żakowski II Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego, “Nowa Miodowa”, Warszawa https://youtu.be/jUZ9PtVeo0Q
Estera Laskowska III Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu https://youtu.be/JfuvAGlrRlw
Laura Świder III Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu https://youtu.be/650oelJx9Ac
Katarzyna Chrzanowska III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach https://www.youtube.com/embed/ZgVXW_6x2qU
Matylda Dziedzic III Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej  https://youtu.be/z0TNRHllTCQ
Zofia Kozłowska III ZSM im. Stanisława Moniuszki w Łodzi https://youtu.be/uK27adwrsHo
Krzysztof Wydra III Zespół Państowych Szkół Muzycznych im. S.Moniuszki w Bielsku-Białej https://www.youtube.com/watch?v=usuCoQzoNOQ
Agnieszka Franas III Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu https://youtu.be/kDxanusysh0
Michalina Jakubiec III Zespół Państowych Szkół Muzycznych im.S. Moniuszki w Bielsku-Białej https://youtu.be/wpuAtTz-4JE
Bartosz Kamiński III Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi https://youtu.be/gt1fwL9FlOQ
Maria Warszycka III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Białymstoku https://youtu.be/WsJmdUAjiao
Joanna Grela III Państwowa Szkoła Muzyczna II st. Im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu https://youtu.be/TX70Jvc94X0
Wiktoria Zawodny III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu https://youtu.be/kASFoT_ZsCs
Szymon Adamczyk III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi https://youtu.be/TcIs_vuEiak
Natalia Kwiecińska III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu https://youtu.be/i8AwqDAE5Rs
Marta Pudalik III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st im. F.Chopina w Bytomiu https://youtu.be/0r-zqvjqvEg
Dominika Wróbel III Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Leżajsku https://youtu.be/NNu-qZJWSCE
Michalina Maciak III Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi https://www.youtube.com/watch?v=dqOeR6OnRAk
Artur Pudło III Zespół Szkół Muzycznych nr 2  im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie https://www.youtube.com/watch?v=TGGZ0B-MEpo&t=1s
Marta Kubów III Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Nysie https://youtu.be/16_yGBqyXm4
Małgorzata Kubów III Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Lutosławskiego w Nysie https://youtu.be/g6zq4Zy2nBU
Łucja Domagała III Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza https://youtu.be/lfnaSzPCYms
Natalia Sobisz III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu https://youtu.be/8bpMNFvf6xE
Zofia Jędruch III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi https://youtu.be/BzRjTMSL6Bk
Katarzyna Sosińska III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie https://youtu.be/tsjKJsXDWeg
Amelia Haglauer III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i ii st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu https://www.youtube.com/watch?v=ATBVRRrhI_o
Natalia Łasocha III Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu https://youtu.be/J0oa9kBi8bk
Damian Sulik III Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. Im. Karola Szymanowskiego w Katowicach https://youtu.be/6aL5PL7RyCk
Oliwia Kijewicz III Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie https://youtu.be/QjWbKb3XyTQ
Kwintet Klawesmyki IV Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z.Noskowskiego w Gdyni https://youtu.be/LjSuYXScIMc
Duet VIVACE Lena Maciąg, Kajetan Niemirowicz-Szczyt IV ZPSM Nr 1 w Warszawie https://youtu.be/JCpxRWtyHLY
Duet- Iga Pranskeviciute, Natalia Szczerbaczewicz IV Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie https://youtu.be/L0jvxD9qB3c
Marimba Duet – PSM w Biłgoraju. IV Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Biłgoraju. https://www.youtube.com/watch?v=Ychqss4aaG4
Duet: Zofia Dobosz, Lila Ichie Ishihara IV Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie https://youtu.be/O9Lf–ev9rc
Aleksandra Skoczeń, Aleksandra Jaśkowska – duet traverso V Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach https://youtu.be/54kYXadoHCc
Kwartet smyczkowy: Rafał Mięgoć, Mateusz Mac, Emilia Kędzierska, Klaudia Gałązka V Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie https://www.youtube.com/watch?v=fclrZyzqNhY
Duet fletowy Patrycja Cieślik ,Jakub Sroka V Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce https://youtu.be/WY26a96WWLU
Zespół instrumentalny z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im.S.Moniuszki w Bielsku-Białej: Laura Brzezicka, Marta Jakubiec, Michalina Jakubiec, Bartosz Bury V Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S.Moniuszki w Bielsku-Białej https://www.youtube.com/watch?v=coPFzr0ruEw
Duet: Krzysztof Wydra, Kacper Kubica V Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.S. Moniuszki w Bielsku-Białej https://www.youtube.com/watch?v=NvzuiC2uCJ0
Duet: Oliwia Królczyk, Agata Bomik V Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.S.Moniuszki w Bielsku-Białej  https://www.youtube.com/watch?v=38dctLCnCQ0
Zespół smyczkowy ze Szkoły muzycznej I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Lublinie V Szkoła muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie https://youtu.be/GNs-2yeFXiM
Duet: Marcelina Morawiec, Maria Muszyńska V Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu
https://youtu.be/tPhU9t2q1VA
Young Mazovia Baroque Ensemble V Państwowa Szkoła Muzyczna  I i II stopnia w Żyrardowie https://youtu.be/zIyJXL9bnv8
Duet skrzypcowy – Marta Kubów i Małgorzata Kubów V Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Nysie https://youtu.be/5WRWpqcRsdA
Burning Brass V Państwowa Ogólnokształcącą Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach https://youtu.be/5ytft1wZRQ8
Duet Maja Anikiel i Natalia Sobisz V Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu https://youtu.be/2zwlIt9OZPY