Estrada Laureatów XXII Sokołowskiego Konkursu Kultury Muzycznej

Z dużą przyjemnością prezentujemy nagrania konkursowe zdobywców Nagrody I Stopnia, Nagrody II Stopnia i Nagrody III Stopnia w XXII Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej. Jeszcze raz gratulujemy pięknych prezentacji życząc dalszych sukcesów artystycznych.

Korzystając z okazji w imieniu organizatorów chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego przedsięwzięcia:

  • Uczniom i Akompaniatorom za wspaniałe prezentacje konkursowe,
  • Nauczycielom za zmotywowanie swoich podopiecznych do podjęcia wysiłku uczestnictwa w konkursie,
  • Rodzicom za wsparcie,
  • Jurorom za trudną pracę przy ocenie uczestników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uczestnik Kategoria Reprezentowana szkoła Link do nagrania: Nagroda
Amanda Zoya Kierun I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie https://youtu.be/FQ66rmTjSpM NAGRODA I STOPNIA
Izabela Kurzeja I PSM I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu https://www.youtube.com/watch?v=0DRfw9SD7NA NAGRODA I STOPNIA
Wiktoria Dąbroś I Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych https://youtube.com/watch?v=qvDWFrIrtJc&feature=share NAGRODA I STOPNIA
Antonina Sikora I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. M. Karłowicza https://www.youtube.com/watch?v=XvGKCOVC4RY NAGRODA II STOPNIA
Franciszek Skoumal I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego https://youtu.be/qEKW3f81gO0 NAGRODA II STOPNIA
Michalina Herbowska I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie https://youtu.be/c_yRCObJfwk NAGRODA II STOPNIA
Róża Włostowska I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie https://youtu.be/0wVxFTyfZnM NAGRODA II STOPNIA
Klara Rogowska I Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Starej Wsi https://youtu.be/3Mk_j2T4lyg NAGRODA II STOPNIA
Martina Sclafani I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. i A. Szafranków w Rybniku https://youtu.be/C0ap4leZLHQ NAGRODA III STOPNIA
Liliana Karolczyk I Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Częstochowie https://www.youtube.com/watch?v=-26mOygeqwk NAGRODA III STOPNIA
Maja Górecka II ZPSM I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Kielcach https://youtu.be/ec_xd7uMzgo NAGRODA I STOPNIA
Milana Biały II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie https://m.youtube.com/watch?v=YWOrS0d_cRA NAGRODA I STOPNIA
Matylda Sidor II Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej https://youtu.be/rE7B5HEJqI0 NAGRODA I STOPNIA
Błażej Beszczyński II PZSM I i II ST. im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy https://youtu.be/SmZwvH26Z28 NAGRODA II STOPNIA
Aleksandra Dzieża II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach https://youtu.be/EsYXbADm95Q NAGRODA II STOPNIA
Gabriela Kraska II Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Małopolskim https://youtu.be/eP6-n1vaXp0 NAGRODA II STOPNIA
Wiktoria Rusek II Szkoła Muzyczna I Stopnia w Niepołomicach https://youtu.be/xvP_iUYxl5E NAGRODA II STOPNIA
Weronika Szczygieł II Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie https://youtu.be/ca2H7MhP-aM NAGRODA II STOPNIA
Zuzanna Stec II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. K. Pendereckiego w Dębicy https://youtu.be/oE_EmIiz7pk NAGRODA II STOPNIA
Jakub Kłak II Szkoła Muzyczna I st. w Dydni https://youtu.be/o88BvqYTGJI NAGRODA II STOPNIA
Milena Halik II Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzesku https://youtu.be/sD67LMWIpP4 NAGRODA III STOPNIA
Joanna Krupa II Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie https://youtu.be/-ovtgg43Ao4  NAGRODA III STOPNIA
Piotr Abramczyk II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie https://youtu.be/NGSlAOUodhk NAGRODA III STOPNIA
Jagoda Potoczny II Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Pruchniku https://www.youtube.com/watch?v=e7GA_GGA_4E NAGRODA III STOPNIA
Maciej Bieszczad III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. K. Pendereckiego w Dębicy https://youtu.be/lOpDkRywHLA NAGRODA I STOPNIA
Adrianna Grzybacz III Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jabłonce https://youtu.be/D9LpRHhQ-Yc NAGRODA II STOPNIA
Magdalena Kuranty III Niepubliczna Placówka Kształcenia Artystycznego https://youtu.be/AGBf5gzAZc4 NAGRODA III STOPNIA
Oliwia Kobylarz III Niepubliczna Placówka Kształcenia Artystycznego w Nowej Sarzynie https://youtu.be/R_W01g8Y0l0  NAGRODA III STOPNIA
Duet Violinki IV Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni https://youtu.be/xbZ2d4BPcSI NAGRODA I STOPNIA
Trio: Amelia Stasikowska, Magdalena Mazur, Matylda Sidor IV ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej https://www.youtube.com/watch?v=JE6k-qLca10&ab_channel=RadekSidor NAGRODA I STOPNIA
Duet fletowy “Dolce Duo Fluts” IV Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Tymbarku https://youtu.be/bY80EaKtdsE NAGRODA II STOPNIA
ZESPÓŁ WOKALNY PRO MUSICA KROSNO V PSM I i II st. PRO MUSICA W KROŚNIE https://youtu.be/yd0rsV8GZqE NAGRODA III STOPNIA